Język niemiecki zaawansowany

Niemiecki
poziom zaawansowany
DARMOWA DOSTAWA
Cena kursu
1598 PLN
zamów kurs

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych (B1-B2)

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych to specjalnie opracowane słownictwo i gramatyka, która pozwalają rozwinąć kompetencje językowe do poziomu zaawansowanego. Nauka metodą immersji-językowej pozwoli Ci opanować niemiecki w mowie i piśmie, umożliwiając swobodną komunikację na wielu płaszczyznach.

Lekcje zostały opracowane w taki sposób, aby nie tylko poszerzyć zasób słownictwa wykorzystywanego na co dzień, ale również umożliwić swobodną konwersację na tematy bardziej zaawansowane. Dodatkowo z materiałów poznasz niemiecką kulturę i obyczaje, co pozwoli na pełne zapoznanie się z językiem niemieckim.

 

Co otrzymujesz: 

  • 40 zaawansowanych lekcji, dzięki którym poznasz niemieckie słownictwo i gramatykę
  • Informacje na temat niemieckiej kultury i obyczajów
  • Niezawodną metodę, która pozwoli Ci poznać niemiecki na poziomie zaawansowanym
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie – w domu, drodze do pracy czy kolejce

 

Czego się nauczysz:

Słownictwa i swobodnej konwersacji
Kurs metoda immersji-językowej nastawiony jest na swobodną komunikację. Dzięki specjalnie opracowanym lekcjom poznasz różnorodne słownictwo, dostosowanego do konkretnych sytuacji, również nietypowych, sytuacji.

 

Poprawnej pisowni i rozumienia ze słuchu
Mimo że umiejętność swobodnej rozmowy jest uznawana za najważniejszą w procesie nauki języka obcego, to niemniej ważna jest sprawność pisemna. Kurs nauczy Cię poprawnej pisowni niemieckich słów i zastosowania odpowiedniej gramatyki. Zaczniesz też rozumieć ze słuchu, doskonale rozpoznając każde słowo.

 

Gramatyki
Oparty na imersji kurs immersji-językowej pozwoli Ci w krótkim czasie przyswoić niemiecką gramatykę i wykorzystywać ją naturalnie podczas różnego rodzaju komunikacji.
Komentarze
Sylwester
Wtorek 22.09.2021
Matko co ja się nameczylem z tym diabelskim jezykiem… w koncu poznałem go dzieki tej metodzie
Kasia
Niedziela 21.09.2021
Miałam tak samo. Za nic nie moglam pojac tego jezyka mimo, ze się uczylam bardzo dlugo. Chciałam wyjechać do niemiec dorobić przed studiami no i pojechałam z kolezanka, ale ja za bardzo się z nimi dogadać nie moglam. Teraz się nauczyłam w joncu w miesiac! I znow pojade na wakacje, bo pieniadze dobre.
Magda
Czwartek 19.08.2021
Marzylo mi się stanowisko asystenckie w dużej firmie, ale wymogiem był jezyk niemiecki. Trochę mi się spieszylo z nauka, bo wiadomo, nabor nie trwa wiecznie. Dzieki metodzie audiolingwalnej poznałam go w nieco ponad miesiac i dostalam prace! Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Olek
Środa 25.07.2021
Super metoda, polecam każdemu. Dzieki niej można bardzo szybko nauczyc się wuelu jezykow obcych ja już się nauczylem angielskiego, niemieckiego i teraz będę wloskiego.
Klaudia
Niedziela 12.07.2021
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie dosc ze szybko i trwale to jeszcze tanio. Bo jak się policzy ile trzeba wydac na kursy stacjonarne to się okazuje ze ten kurs kosztuje grosze.
Alicja
Wtorek 14.06.2021
Tez jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu bardzo polecam. Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Dodaj swój komentarz
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.
Ponad 1 000 kursantów miesięcznie.
W ostatnim kwartale, na naukę z nami zdecydowało się ponad 5000 zadowolonych kursantów.
Część kursantów przystąpiła do egzaminu certyfikującego w Cambridge School of English - chwaląc sobie zarówno poziom jak i przystępność nauki.
Przekonaj się dlaczego ponad 90% kursantów jest zadowolonych w efektów nauki i dlaczego znajomość języków obcych pozwala na więcej. JUST DO IT
Ania
Mój harmonogram dnia, nie pozwalał mi na naukę w szkolę. Zdecydowałam się na kurs języka angielskiego w formie zdalnej. Znałam podstawy dlatego wybrałam poziom od B2. Miły doradca językowy zadzwonił do mnie i przedstawił wszystkie szczegóły odnośnie nauki języka angielskiego. Po 2 miesiącach zapisałam się na Certyfikat w Cambridge School of English. Egzaminator skontaktował się ze mną przez platformę wideo i przeprowadził rozmowę egzaminacyjną. Zdałam ją! Polecam!
Maria
Języki obce nigdy nie były dla mnie przyjazne. Może dlatego że nigdy nie miałam czasu uczęszczać na zajęcia, lub przytrafiały mi się nieobecności. Metoda imersji językowej sprawdziła się w mojej sytuacji. W formie zdalnej opanowałam niemiecki w sposób dość komunikatywny. Na tyle że zdałam egzamin i otrzymałam Certyfikat, dzięki któremu pracuje w firmie gdzie zarząd jest niemieckojęzyczny.
Tomek
Preferuje a raczej preferowałem naukę w szkolę. Jakoś nie miałem wiary w nauczanie zdalne. Ale jako że potrzebuje angielskiego do pracy zapisałem się. Miła konsultantka zadzwoniła do mnie i przedstawiła ofertę. Zgodziłem się, tym bardziej że otrzymałem Voucher na 80%. Metoda sprawdziła się, za namową doradcy zapisałem się na egzamin dzięki któremu otrzymałem liczący się certyfikat. Polecam bo warto.
Joanna
Powiem krótko. POLECAM! Nie znałam hiszpańskiego wcale, po 2 miesiącach potrafię swobodnie się dogadać. Egzamin darowałam sobie, język potrzebuje turystycznie. Teraz pora zabrać się za ukochany włoski.
Tadeusz
Mam swoje lata. Znam rosyjski z czasów szkolnych. Dałem się przekonać do nauki angielskiego. Początkowo obawiałem się czy starczy my zapału, po pierwszych lekcjach muszę przyznać że forma jest świetna dla takich osób jak ja. Prowadzę firmę, nie zawsze mam czas. Sam ustalam kiedy i gdzie się uczę. Dodatkowo wykupiłem pakiet lekcji na żywo w lektorem, świetne uzupełnienie acz dość kosztowne.
Ewelina
Angielskiego nie znałam praktycznie wcale, jedyne co to ze szkoły w której nauczyciel średnio przykładał się do prowadzenia lekcji. Od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie gdzie angielski to konieczność. Wiele osób tutaj nie zna polskiego! Doradca przez telefon przekonał mnie do nauki. Zaskakująco fajnie to wygląda. Uczę się angielskiego, jak finanse pozwolą zapiszę się na egzamin bo Certyfikat do CV na pewno, się przyda.
1 +
kursantów rocznie
1 +
zdawalność egzaminów
1 +
doradców do Twojej dyspozycji
Infolinia: 662 750 173
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@wyedukowani.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 Centrum Szkoleniowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony