Kilka faktów odnośnie metody

Zdecydowanie najszybciej języka obcego można nauczyć się przebywając za granicą i otaczając się językiem obcym na co dzień. Co jednak w sytuacji kiedy przebywamy w ojczystym kraju i chcemy nauczyć się języka obcego?

Odpowiedzią jest metoda immersji, czyli zanurzenia się w języku. Właśnie dlatego powstała metoda immersji językowej aby móc maksymalnie stworzyć warunki do nauki języka obcego dla osób które nie mogą pozwolić sobie na wyjazd bądź wielogodzinną naukę z lektorem w szkole językowej.

 

Efektywnie oraz trwale - dlaczego warto?

Zapewne miałeś w swoim życiu styczność nauką języka obcego. Jesteśmy przekonani że wielokrotnie zdarzyło Ci się usłyszeć od innych że do skutecznej nauki potrzeba dużej ilości czasu a nauka może trwać latami. Dodatkowo często nauka połączona jest z koniecznością zakupu ogromu - książek, fiszek oraz innych materiałów do nauki języka obcego. Jest to nieprawdą - podstawą skutecznej nauki jest zaangażowanie które w połączeniu z nowoczesnymi metodami sprawiają że możemy opanować wybrany język obcy w bardzo szybkim tempie. W zależności od poziomu opanowanie jednego poziomu tj. A1, A2, B1, B2 - nie powinno trwać dłużej niż 2 miesiące. Dodatkowo może to być efektywna oraz trwała nauka.

 

Skuteczność metody immersji-językowej polega na wykształcaniu w mózgu kursanta odpowiednich schematów które pozwalają przyswajać najważniejsze zwroty, wyrażenia oraz formy w sposób naturalny i automatyczny - przypomina to naukę ojczystego języka. Wystarczy otaczać się językiem obcym aby nasz mózg zaadoptował się do nauki i opanował język obcy.

 

Metoda pozwala na naukę języka obcego w dowolnym czasie oraz miejscu. Niewątpliwą zaletą jest możliwość samodzielnego ustalania czasu nauki, uczymy się wtedy kiedy mamy na to chęć.

 

Kurs kładzie w głównej mierze nacisk na praktyczną znajomość języka obcego, tak aby być w stanie rozumieć co mówią do nas inni ale również potrafić wysławiać się w języku obcym.

 

Dzięki metodzie kursant poznaje wszelkie składowe języka obcego takie jak - właściwe akcentowanie, pisownie, zasady gramatyczne oraz prawidłowe konstruowanie zdań.

 

Aby móc rozpocząć skuteczną naukę języka obcego z naszą metodą potrzebujesz około 45-60 minut dziennie. Ucząc się systematycznie po miesiącu nauki osiągniesz lepsze rezultaty niż na 3 miesięcznym kursie w szkole językowej.

 

Pamiętaj, że do nauki języka potrzebna jest systematyczność. Korzystając z metody immersji możesz szybko przyzwyczaić się do zmian i nie będziesz zauważać, kiedy się uczysz, a twoje umiejętności językowe będą się polepszać. Immersja jest naturalnym sposobem na naukę – dlatego też lekcje opracowane naszą metodą doskonale wpasowują się w jej filozofię. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jak możesz skutecznie uczyć się języków obcych.

Ponad 1 000 kursantów miesięcznie.
W ostatnim kwartale, na naukę z nami zdecydowało się ponad 5000 zadowolonych kursantów.
Część kursantów przystąpiła do egzaminu certyfikującego w Cambridge School of English - chwaląc sobie zarówno poziom jak i przystępność nauki.
Przekonaj się dlaczego ponad 90% kursantów jest zadowolonych w efektów nauki i dlaczego znajomość języków obcych pozwala na więcej. JUST DO IT
Ania
Mój harmonogram dnia, nie pozwalał mi na naukę w szkolę. Zdecydowałam się na kurs języka angielskiego w formie zdalnej. Znałam podstawy dlatego wybrałam poziom od B2. Miły doradca językowy zadzwonił do mnie i przedstawił wszystkie szczegóły odnośnie nauki języka angielskiego. Po 2 miesiącach zapisałam się na Certyfikat w Cambridge School of English. Egzaminator skontaktował się ze mną przez platformę wideo i przeprowadził rozmowę egzaminacyjną. Zdałam ją! Polecam!
Maria
Języki obce nigdy nie były dla mnie przyjazne. Może dlatego że nigdy nie miałam czasu uczęszczać na zajęcia, lub przytrafiały mi się nieobecności. Metoda imersji językowej sprawdziła się w mojej sytuacji. W formie zdalnej opanowałam niemiecki w sposób dość komunikatywny. Na tyle że zdałam egzamin i otrzymałam Certyfikat, dzięki któremu pracuje w firmie gdzie zarząd jest niemieckojęzyczny.
Tomek
Preferuje a raczej preferowałem naukę w szkolę. Jakoś nie miałem wiary w nauczanie zdalne. Ale jako że potrzebuje angielskiego do pracy zapisałem się. Miła konsultantka zadzwoniła do mnie i przedstawiła ofertę. Zgodziłem się, tym bardziej że otrzymałem Voucher na 80%. Metoda sprawdziła się, za namową doradcy zapisałem się na egzamin dzięki któremu otrzymałem liczący się certyfikat. Polecam bo warto.
Joanna
Powiem krótko. POLECAM! Nie znałam hiszpańskiego wcale, po 2 miesiącach potrafię swobodnie się dogadać. Egzamin darowałam sobie, język potrzebuje turystycznie. Teraz pora zabrać się za ukochany włoski.
Tadeusz
Mam swoje lata. Znam rosyjski z czasów szkolnych. Dałem się przekonać do nauki angielskiego. Początkowo obawiałem się czy starczy my zapału, po pierwszych lekcjach muszę przyznać że forma jest świetna dla takich osób jak ja. Prowadzę firmę, nie zawsze mam czas. Sam ustalam kiedy i gdzie się uczę. Dodatkowo wykupiłem pakiet lekcji na żywo w lektorem, świetne uzupełnienie acz dość kosztowne.
Ewelina
Angielskiego nie znałam praktycznie wcale, jedyne co to ze szkoły w której nauczyciel średnio przykładał się do prowadzenia lekcji. Od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie gdzie angielski to konieczność. Wiele osób tutaj nie zna polskiego! Doradca przez telefon przekonał mnie do nauki. Zaskakująco fajnie to wygląda. Uczę się angielskiego, jak finanse pozwolą zapiszę się na egzamin bo Certyfikat do CV na pewno, się przyda.
1 +
kursantów rocznie
1 +
zdawalność egzaminów
1 +
doradców do Twojej dyspozycji
Infolinia: 662 750 173
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@wyedukowani.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 Centrum Szkoleniowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony