Certyfikaty

Nasi kursanci otrzymują możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego ich znajomość języka obcego. Certyfikacja możliwa jest, dla każdego kursanta który odbył szkolenie opracowane przez Cambridge School of English. Otrzymanie certyfikatu pozwala udokumentować nabycie wiedzy zawartej w kursie jak i jest dokumentem potwierdzającym kompetencje językowe na określonym poziomie. Dostępne są certyfikacje dla języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz francuskiego. Certyfikacja przeprowadzana jest przez cenioną szkołę językową Cambridge School of English, posiadającą akredytacje Kuratorium Oświaty. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę naszego partnera i wybierz interesujący Cię certyfikat: https://cambridge.pl/tefl

 

 

W jaki sposób przystąpić do certyfikacji?

 

Informacje na temat certyfikacji, udzieli Ci nasz specjalista. W procesie certyfikacji udział wziąć mogą osoby które ukończyły pełne szkolenie językowe. Przewidziana jest certyfikacja odbywająca się w formie stacjonarnej (w siedzibie szkoły językowej) jak i w formie zdalnej (online). Cena uzyskania certyfikatu zależna jest od wybranego szkolenia językowego oraz rodzaju certyfikatu. Dowiedz się więcej kontaktując się z naszym partnerem odpowiedzialnym za organizowanie egzaminów oraz przeprowadzanie certyfikacji dla kursantów: www.cambridge.pl

Ponad 1 000 kursantów miesięcznie.
W ostatnim kwartale, na naukę z nami zdecydowało się ponad 5000 zadowolonych kursantów.
Część kursantów przystąpiła do egzaminu certyfikującego w Cambridge School of English - chwaląc sobie zarówno poziom jak i przystępność nauki.
Przekonaj się dlaczego ponad 90% kursantów jest zadowolonych w efektów nauki i dlaczego znajomość języków obcych pozwala na więcej. JUST DO IT
Ania
Mój harmonogram dnia, nie pozwalał mi na naukę w szkolę. Zdecydowałam się na kurs języka angielskiego w formie zdalnej. Znałam podstawy dlatego wybrałam poziom od B2. Miły doradca językowy zadzwonił do mnie i przedstawił wszystkie szczegóły odnośnie nauki języka angielskiego. Po 2 miesiącach zapisałam się na Certyfikat w Cambridge School of English. Egzaminator skontaktował się ze mną przez platformę wideo i przeprowadził rozmowę egzaminacyjną. Zdałam ją! Polecam!
Maria
Języki obce nigdy nie były dla mnie przyjazne. Może dlatego że nigdy nie miałam czasu uczęszczać na zajęcia, lub przytrafiały mi się nieobecności. Metoda imersji językowej sprawdziła się w mojej sytuacji. W formie zdalnej opanowałam niemiecki w sposób dość komunikatywny. Na tyle że zdałam egzamin i otrzymałam Certyfikat, dzięki któremu pracuje w firmie gdzie zarząd jest niemieckojęzyczny.
Tomek
Preferuje a raczej preferowałem naukę w szkolę. Jakoś nie miałem wiary w nauczanie zdalne. Ale jako że potrzebuje angielskiego do pracy zapisałem się. Miła konsultantka zadzwoniła do mnie i przedstawiła ofertę. Zgodziłem się, tym bardziej że otrzymałem Voucher na 80%. Metoda sprawdziła się, za namową doradcy zapisałem się na egzamin dzięki któremu otrzymałem liczący się certyfikat. Polecam bo warto.
Joanna
Powiem krótko. POLECAM! Nie znałam hiszpańskiego wcale, po 2 miesiącach potrafię swobodnie się dogadać. Egzamin darowałam sobie, język potrzebuje turystycznie. Teraz pora zabrać się za ukochany włoski.
Tadeusz
Mam swoje lata. Znam rosyjski z czasów szkolnych. Dałem się przekonać do nauki angielskiego. Początkowo obawiałem się czy starczy my zapału, po pierwszych lekcjach muszę przyznać że forma jest świetna dla takich osób jak ja. Prowadzę firmę, nie zawsze mam czas. Sam ustalam kiedy i gdzie się uczę. Dodatkowo wykupiłem pakiet lekcji na żywo w lektorem, świetne uzupełnienie acz dość kosztowne.
Ewelina
Angielskiego nie znałam praktycznie wcale, jedyne co to ze szkoły w której nauczyciel średnio przykładał się do prowadzenia lekcji. Od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie gdzie angielski to konieczność. Wiele osób tutaj nie zna polskiego! Doradca przez telefon przekonał mnie do nauki. Zaskakująco fajnie to wygląda. Uczę się angielskiego, jak finanse pozwolą zapiszę się na egzamin bo Certyfikat do CV na pewno, się przyda.
1 +
kursantów rocznie
1 +
zdawalność egzaminów
1 +
doradców do Twojej dyspozycji
Infolinia: 662 750 173
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@wyedukowani.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 Centrum Szkoleniowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony